המרכז לגירושין בהשלמה הינו הגשמת חלום וחזון של זהר וסלעית בני זוג הנישואים כבר כ-25 שנה והורים לשלושה ילדים.

חזונם להקמת מרכז "גירושין בהשלמה" מתבסס על שנים של ניסיון מצטבר בכל ההיבטים הקשורים לגירושין ולהבנה שאפשר ורצוי למען שלום הילדים והמשפחה להתגרש אחרת!

זהר, הינו עורך דין עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום האזרחי-מסחרי, המקרקעין ודיני משפחה, בעל תואר ב.א במשפטים ובעבודה סוציאלית, נוטריון ומגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים. השילוב של הידע בתחום הטיפולי והמשפטי מאפשר לו גישה ייחודית המשלבת ראיה משפטית מקצועית וכלים טיפוליים שהינם קריטיים בסוגיות רגישות אלו.

סלעית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול משפחתי, ובוגרת קורס "גירושין בשיתוף פעולה" (colebrativ e divorse).

לסלעית ניסיון של למעלה מעשרים שנה בעבודה טיפולית עם משפחות ובטיפול רגשי בילדים, היא בעלת ידע רב וניסיון מקצועי עשיר בהתפתחות ילדים אותו צברה כמטפלת ומנהלת מנהלת התחום הרגשי במרכז טיפולי לגיל הרך ובקליניקה פרטית לטיפול בילדים והדרכת הורים.

odot-zoharsalit

הייחודיות שלנו

המרכז לגירושין בהשלמה נותן מעטפת לזוג הנמצא בהליך הגירושין, הכוללת מתן מענה לסוגיות המשפטיות והרגשיות העולות בהליך הגירושין לרבות סוגיות הקשורות בילדים והכל תחת קורת גג אחת.

אנו סבורים כי בתקופה כה רגישה יש חשיבות לקבלת מענה משפטי ורגשי ע"י צוות רב-מקצועי. אין הצדקה בפניה למספר גורמים שאינם קשורים זה לזה – עורכי דין המייצגים את שני הצדדים, מגשר, ליווי פסיכולוגי לצדדים, הדרכה הורית, יעוץ פיננסי ועוד.

הליך של "גירושין בהשלמה" חוסך זמן, כאב, אנרגיה ועל פי רוב גם ממון.

אנו סבורים כי העובדה שאנחנו בני זוג גם בחיים האישיים, עושה אותנו רגישים במיוחד לשיח המורכב והרגיש שתהליך הגירושין מייצר ומאפשר לנו שיח ושיתוף פעולה ייחודי.

קבעו היום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת
קבעו היום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת