תהליך גירושין הינו תהליך מורכב וקשה. מבחינה משפטית, זו סיטואציה בה קיימים לעיתים מצבים של ניגודי אינטרסים, ומבחינה פסיכולוגית, הוא מוגדר כאחד המשברים הקשים בדירוג הטראומה, רק שני לאחר מוות. כרוכים בו מצבים רגשים של עצב, כעס, חרדה, כאב ואובדן.

ה"מרכז לגירושין בהשלמה", נוסד על בסיס ניסיון מקצועי ממושך בתחום המשפטי, בתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי, ובתחום התפתחות ילדים. התהליך מבוסס על אמונה עמוקה שלנו, כי ילדים זקוקים תמיד לשני הוריהם, ועל האמת הפשוטה שגם משפחה "גרושה" עודנה משפחה ופרידה מבן הזוג לעולם איננה פרידה מההורות המשותפת.

בני זוג מתגרשים, אשר מביאים לידי ביטוי הבנה זו בתהליך הפרידה, נהנים מאיכות חיים ומשיתוף פעולה מתמשך לאורך שנים של הורות משותפת ומסייע לילדיהם ליהנות מילדות שלמה ורגועה ככל שניתן בצל הפרידה.

מרכז "גירושין בהשלמה" מציע לבני הזוג ליווי משפטי, וליווי רגשי-טיפולי הכולל את כל ההיבטים הקשורים לפרידה להורים ולילדים, והמשלב התייחסות לכל האינטרסים של כל אחד מבני הזוג ביחד עם ראיית צרכי הילדים.

מה כולל התהליך?

  • תמיכה רגשית על ידי אנשי טיפול מקצועיים ומנוסים לשני בני הזוג.
  • הסכם גירושין הוגן ויציב תוך שמירת האינטרסים המשפטיים, הכלכליים והרגשיים של כל אחד מבני הזוג בתהליך הגירושין מחד, ושמירה על טובת הילדים וביטחונם מאידך.
  • הדרכה מקצועית בהתמודדות שלכם עם תגובות הילדים, שאלותיהם וקשייהם.
קבעו היום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת
קבעו היום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת